ПолскаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

80-124, Filaretów, Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie: 80-124

80-124

Адреса И Поштенски Број
Наслов :80-124, Filaretów, Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie
Површина 1 :Filaretów
Град :Gdańsk
Регионот 2 :Gdańsk
Регионот 1 :Pomorskie
Земја :Полска
Поштенски :80-124

Други Информации
Јазик :Polish (PL)
Регионален Код :PL-PM
ширина :54.34453
должина :18.61491
Временска Зона :Europe/Warsaw
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

80-124, Filaretów, Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie се наоѓа во Полска. Нејзините поштенски код е 80-124.

Другите се е достапен
80-124, Filaretów, Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie,80-124 ©2014 Поштенски Пребарување