Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

30-444, Wadowicka, Kraków, Kraków, Małopolskie: 30-444

30-444

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :30-444, Wadowicka, Kraków, Kraków, Małopolskie
Zonë 1 :Wadowicka
Qytet :Kraków
Rajon 2 :Kraków
Rajon 1 :Małopolskie
Vend :Poloni
Kodi Postar :30-444

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-MA
gjerësi :50.00761
gjatësi :19.92903
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

30-444, Wadowicka, Kraków, Kraków, Małopolskie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 30-444.

Të tjerët u kërkohet në
30-444, Wadowicka, Kraków, Kraków, Małopolskie,30-444 ©2014 kodin postar Query