Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

65-760, Wiejska, Zielona Góra, Zielona góra, Lubuskie: 65-760

65-760

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :65-760, Wiejska, Zielona Góra, Zielona góra, Lubuskie
Zonë 1 :Wiejska
Qytet :Zielona Góra
Rajon 2 :Zielona góra
Rajon 1 :Lubuskie
Vend :Poloni
Kodi Postar :65-760

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-LB
gjerësi :51.95098
gjatësi :15.50142
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

65-760, Wiejska, Zielona Góra, Zielona góra, Lubuskie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 65-760.

Të tjerët u kërkohet në
65-760, Wiejska, Zielona Góra, Zielona góra, Lubuskie,65-760 ©2014 kodin postar Query