Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

58-300, Wałbrzych, Wałbrzyski, Dolnośląskie: 58-300

58-300

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :58-300, Wałbrzych, Wałbrzyski, Dolnośląskie
Qytet :Wałbrzych
Rajon 2 :Wałbrzyski
Rajon 1 :Dolnośląskie
Vend :Poloni
Kodi Postar :58-300

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-DS
gjerësi :50.78602
gjatësi :16.29791
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

58-300, Wałbrzych, Wałbrzyski, Dolnośląskie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 58-300.

Të tjerët u kërkohet në
58-300, Wałbrzych, Wałbrzyski, Dolnośląskie,58-300 ©2014 kodin postar Query