Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

01-467, Brzeżek, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie: 01-467

01-467

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :01-467, Brzeżek, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie
Zonë 1 :Brzeżek
Qytet :Warszawa
Rajon 2 :Warszawa
Rajon 1 :Mazowieckie
Vend :Poloni
Kodi Postar :01-467

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-MZ
gjerësi :52.24827
gjatësi :20.91815
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

01-467, Brzeżek, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 01-467.

Të tjerët u kërkohet në
01-467, Brzeżek, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie,01-467 ©2014 kodin postar Query