02-796, Migdałowa, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie: 02-796_Poloni_kodin postar Query
Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

02-796, Migdałowa, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie: 02-796

02-796

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :02-796, Migdałowa, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie
Zonë 1 :Migdałowa
Qytet :Warszawa
Rajon 2 :Warszawa
Rajon 1 :Mazowieckie
Vend :Poloni
Kodi Postar :02-796

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-MZ
gjerësi :52.12253
gjatësi :21.07753
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

02-796, Migdałowa, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 02-796.

Të tjerët u kërkohet në
02-796, Migdałowa, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie,02-796 ©2014 kodin postar Query