Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

18-214, Klukowo, Wysokomazowiecki, Podlaskie: 18-214

18-214

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :18-214, Klukowo, Wysokomazowiecki, Podlaskie
Qytet :Klukowo
Rajon 2 :Wysokomazowiecki
Rajon 1 :Podlaskie
Vend :Poloni
Kodi Postar :18-214

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-PD
gjerësi :52.77653
gjatësi :22.50668
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

18-214, Klukowo, Wysokomazowiecki, Podlaskie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 18-214.

Të tjerët u kërkohet në
 • 18-214 18-214,+Klukowo,+Wysokomazowiecki,+Podlaskie
 • 458536 Fernwood+Terrace,+3,+Fernwood+Terrace,+Singapore,+Fernwood,+Siglap,+East
 • 0716 Berqanush/Բերքանուշ,+Artashat/Արտաշատ,+Ararat/Արարատ
 • LV-3414 Liepāja,+LV-3414,+Liepāja,+Kurzemes
 • 48207 Kose,+Pajusi,+Jõgevamaa
 • 237067 237067,+Cepari,+Cârlogani,+Olt,+Sud-Vest+Oltenia
 • None Bunyambo,+Kibondo,+Kigoma
 • None Budaywa,+East+Maragoli,+Sabatia,+Vihiga,+Western
 • 4923 Lohnsburg,+Ried+im+Innkreis,+Oberösterreich
 • 36169 Rasdorf,+Fulda,+Kassel,+Hessen
 • 2619 Тополница/Topolnitsa,+Дупница/Dupnitsa,+Кюстендил/Kjustendil,+Югозападен+регион/South-West
 • 5510 Guy+Avenue,+Levin,+5510,+Horowhenua,+Manawatu-Wanganui
 • 402+26 P.O.+Boxes,+Göteborg,+Göteborg,+Västra+Götaland
 • None Bali,+Lim,+Ngaoundaye,+Ouham+Péndé,+Région+du+Yadé
 • 48213 Ladinec,+48213,+Cirkvena,+Koprivničko-Križevačka
 • None Llacuanas,+Almaguer,+Sur,+Cauca
 • 1600 Buting,+1600,+Pasig+City,+National+Capital+Region+(NCR)
 • None K/k/Koguta,+Kabuoch+South,+Ndhiwa,+Homa+Bay,+Nyanza
 • 540234 540234,+Stradă+Rozmarinului,+Târgu-Mureş,+Târgu-Mureş,+Mureș,+Centru
 • None Yaq-Goley,+Balcad,+Middle+Shabelle
18-214, Klukowo, Wysokomazowiecki, Podlaskie,18-214 ©2014 kodin postar Query