Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

81-594, Tuwima Juliana, Gdynia, Gdynia, Pomorskie: 81-594

81-594

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :81-594, Tuwima Juliana, Gdynia, Gdynia, Pomorskie
Zonë 1 :Tuwima Juliana
Qytet :Gdynia
Rajon 2 :Gdynia
Rajon 1 :Pomorskie
Vend :Poloni
Kodi Postar :81-594

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-PM
gjerësi :54.47307
gjatësi :18.48558
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

81-594, Tuwima Juliana, Gdynia, Gdynia, Pomorskie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 81-594.

Të tjerët u kërkohet në
81-594, Tuwima Juliana, Gdynia, Gdynia, Pomorskie,81-594 ©2014 kodin postar Query