Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

40-211, Piotra, Katowice, Katowice, Śląskie: 40-211

40-211

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :40-211, Piotra, Katowice, Katowice, Śląskie
Zonë 1 :Piotra
Qytet :Katowice
Rajon 2 :Katowice
Rajon 1 :Śląskie
Vend :Poloni
Kodi Postar :40-211

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-SL
gjerësi :50.26867
gjatësi :19.04131
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

40-211, Piotra, Katowice, Katowice, Śląskie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 40-211.

Të tjerët u kërkohet në
40-211, Piotra, Katowice, Katowice, Śląskie,40-211 ©2014 kodin postar Query