Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

82-305, Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie: 82-305

82-305

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :82-305, Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie
Qytet :Elbląg
Rajon 2 :Elbląg
Rajon 1 :Warmińsko-Mazurskie
Vend :Poloni
Kodi Postar :82-305

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-WN
gjerësi :54.15254
gjatësi :19.41010
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

82-305, Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 82-305.

Të tjerët u kërkohet në
82-305, Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie,82-305 ©2014 kodin postar Query