Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

61-660, Dożynkowa, Poznań, Poznań, Wielkopolskie: 61-660

61-660

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :61-660, Dożynkowa, Poznań, Poznań, Wielkopolskie
Zonë 1 :Dożynkowa
Qytet :Poznań
Rajon 2 :Poznań
Rajon 1 :Wielkopolskie
Vend :Poloni
Kodi Postar :61-660

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-WP
gjerësi :52.42393
gjatësi :16.92500
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

61-660, Dożynkowa, Poznań, Poznań, Wielkopolskie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 61-660.

Të tjerët u kërkohet në
61-660, Dożynkowa, Poznań, Poznań, Wielkopolskie,61-660 ©2014 kodin postar Query