Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

92-005, Turnie, Łódź, Łódź, Łódzkie: 92-005

92-005

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :92-005, Turnie, Łódź, Łódź, Łódzkie
Zonë 1 :Turnie
Qytet :Łódź
Rajon 2 :Łódź
Rajon 1 :Łódzkie
Vend :Poloni
Kodi Postar :92-005

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-LD
gjerësi :51.78067
gjatësi :19.53540
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

92-005, Turnie, Łódź, Łódź, Łódzkie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 92-005.

Të tjerët u kërkohet në
92-005, Turnie, Łódź, Łódź, Łódzkie,92-005 ©2014 kodin postar Query