Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

05-074, Halinów, Miński, Mazowieckie: 05-074

05-074

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :05-074, Halinów, Miński, Mazowieckie
Qytet :Halinów
Rajon 2 :Miński
Rajon 1 :Mazowieckie
Vend :Poloni
Kodi Postar :05-074

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-MZ
gjerësi :52.22831
gjatësi :21.35514
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

05-074, Halinów, Miński, Mazowieckie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 05-074.

Të tjerët u kërkohet në
05-074, Halinów, Miński, Mazowieckie,05-074 ©2014 kodin postar Query