Polonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

71-755, Działkowa, Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie: 71-755

71-755

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :71-755, Działkowa, Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie
Zonë 1 :Działkowa
Qytet :Szczecin
Rajon 2 :Szczecin
Rajon 1 :Zachodniopomorskie
Vend :Poloni
Kodi Postar :71-755

Informacione të Tjera
Gjuhë :Polish (PL)
Kodi Rajoni :PL-ZP
gjerësi :53.46474
gjatësi :14.57005
Zona Koha :Europe/Warsaw
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

71-755, Działkowa, Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie është e vendosur në Poloni.Kodi i saj është zip 71-755.

Të tjerët u kërkohet në
 • 71-755 71-755,+Działkowa,+Szczecin,+Szczecin,+Zachodniopomorskie
 • None Mshangano,+Songea+Urban,+Ruvuma
 • 31233 Severovo,+31233,+Arilje,+Zlatiborski,+Centralna+Srbija
 • None Bjeloševina,+Nikšić
 • 31213 Mađer,+31213,+Požega,+Zlatiborski,+Centralna+Srbija
 • NW8+8QJ NW8+8QJ,+London,+Regent's+Park,+City+of+Westminster,+Greater+London,+England
 • 80650 Inezgane,+80650,+Inezgane-Aït+Melloul,+Sous-Massa-Drâa
 • 35351 Chak+245/jb,+35351,+Jhang,+Punjab+-+Central
 • 677957 Woodlands+Road,+389,+Singapore,+Woodlands,+Bukit+Panjang,+North
 • 1236 Dhonia,+Dhaka+Sadar,+Dhaka,+Dhaka
 • 511102 511102,+Emohua,+Emohua,+Rivers
 • 180250 Baños+De+Agua+Santa,+Baños+De+Agua+Santa,+Tungurahua
 • 15685 Esquina,+15685,+Coayllo,+Cañete,+Lima
 • 4530000 Mulchén,+Bío-Bío,+Bío-Bío
 • 320000 Vân+Ling,+320000,+Trấn+Yên,+Yên+Bái,+Đông+Bắc
 • 335063 Naiwala,+335063,+Sangaria,+Hanumangarh,+Bikaner,+Rajasthan
 • 72300 Auvers-le-Hamon,+72300,+Sablé-sur-Sarthe,+La+Flèche,+Sarthe,+Pays+de+la+Loire
 • JMBTS04 Golden+Grove,+Saint+Thomas
 • None Lele,+Tandjilé+Ouest,+Tandjilé
 • 4130 Hjelmeland,+Hjelmeland,+Rogaland,+Vestlandet
71-755, Działkowa, Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie,71-755 ©2014 kodin postar Query